EN

Координаторка освітніх програм БФ «Схід SOS» Юлія Кішенко стала обличчям фотовиставки «Портрети сили-2024»

Норвезька організація «Фундація домів прав людини» обрала українську правозахисницю та волонтерку однією з героїнь третього випуску фоторобіт, що вшановують життєво важливу роль жінки в захисті прав людини. 

Координаторка освітніх програм БФ «Схід SOS» Юлія Кішенко стала обличчям фотовиставки «Портрети сили-2024» | БФ «Схід SOS», картинка №1

Юлія багато років бере участь у заходах щодо прав людини в освіті, національній адвокації та підтримці громадянського суспільства під час війни. Вона також є однією із засновниць волонтерського руху БФ «Схід SOS», що згодом переріс у благодійний фонд підтримки постраждалих від війни. 

З початком повномасштабного вторгнення у 2022 році діяльність команди значно зросла. Якщо раніше ми підтримували людей переважно зі сходу України, то зараз фокус розширився на всю територію, де є постраждалі від російської агресії.

Юлія Кішенко

Велика частина роботи Юлії Кішенко – освіта у сфері прав людини, адвокація процесів, повʼязаних із доступом до освіти дітей з тимчасово окупованих територій і захистом прав освітян, зокрема й вимушено переселених. В інтервʼю представникам Освітнього дому прав людини в Чернігові правозахисниця зазначила, що ситуація зі правами людини в Україні під час війни дуже ускладнилася. 

На питання, чи важко бути жінкою-правозахисницею в Україні, Юлія відповіла: «Не знаю, чи важко бути жінкою, зараз усім важко. Жінка-правозахисниця, як і будь-яка інша жінка, має кілька типів тягарів, які не зникають незалежно від того, війна чи мирне життя… Є ще сім’я, діти, є обов’язок створити гідне життя для близьких, принаймні спробувати це зробити. Також ще є чоловік, який захищає країну на фронті та моя волонтерська діяльність, що направлена на допомогу армії». 

Детальніше про виклики війни, ситуацію зі правами людини в Україні та мотивацію Юлії продовжувати боротьбу за людяність читайте за посиланням.

Третє видання виставки «Портрети сили» організоване Фундацією домів прав людини в межах 30-річчя Мережі Домів прав людини та представляє жінок-правозахисниць з усієї Мережі. Мета – вшанування та популяризація важливої ​​діяльності жінок-правозахисниць.

Інші матеріали

Перейти до публікації Команда Благодійного фонду «Схід SOS» продовжує вдосконалювати навички першої домедичної допомоги
Команда Благодійного фонду «Схід SOS» продовжує вдосконалювати навички першої домедичної допомоги

Команда Благодійного фонду «Схід SOS» продовжує вдосконалювати навички першої домедичної допомоги

Перейти до публікації Новий дах для музики: БФ «Схід SOS» відновив будинок музиканта-аматора на Харківщині
Новий дах для музики: БФ «Схід SOS» відновив будинок музиканта-аматора на Харківщині

Новий дах для музики: БФ «Схід SOS» відновив будинок музиканта-аматора на Харківщині

Перейти до публікації Позиція щодо необхідності врахування гуманітарних питань жителів ТОТ у ході перемовного процесу
Позиція щодо необхідності врахування гуманітарних питань жителів ТОТ у ході перемовного процесу

Позиція щодо необхідності врахування гуманітарних питань жителів ТОТ у ході перемовного процесу

Скопійовано!