Юристка БФ «Схід SOS»: мрію, щоб війна скінчилася, а діти та майбутні покоління жили у вільній і мирній країні
На початку повномасштабного вторгнення Тетяна разом із сином тимчасово виїхала з Миколаєва до Румунії. Бажання допомогти українцям за кордоном привело до благодійної співпраці з місцевою Асоціацією акушерів і гінекологів. Організація брала участь у благодійних міжнародних проєктах на підтримку України. Повернувшись додому, жінка мала чітку мету – продовжувати допомагати людям, які постраждали від війни. У лютому 2024 року долучилася до команди правозахисного напряму Благодійного фонду «Схід SOS».
Я багато чула про діяльність фонду, про всебічну допомогу, яку він надає. Радію, що стала частиною команди та надаю правову допомогу людям, зокрема й вразливим групам населення, внутрішньо переміщеним особам, особам з інвалідністю.
Тетяна Кучерява
Юристка допомагає відвідувачкам у просторі психосоціальної та юридичної підтримки «Затишно space» в місті Миколаїв. Консультує жінок, здійснює супровід справ у суді, допомагає вирішити проблемні питання сімейних стосунків, спадкування, реєстрації нерухомого майна, допомагає постраждалим від ґендерно зумовленого насильства.
Також фахівчиня проводить інформаційні просвітницькі зустрічі, підхоплює звернення до кол-центру, виїздить на допомогу у транзитний шелтер у Павлограді, куди евакуюють людей зі прифронту.
Запамʼяталося, як до нас звернулася жінка, яка півроку потерпала від насильства з боку колишнього цивільного чоловіка. Ми стали на захист у суді. Кривдникові протягом 6 місяців було заборонено наближатися до неї на відстані 500 м, телефонувати їй, писати повідомлення та спілкуватись. У разі порушення припису чоловіку загрожує арешт. Для жінки наша допомога – ковток повітря, вона почувається більш безпечно та захищено.
Тетяна
Допомога мотивує Тетяну, вона переконана, що лише обʼєднавшись можна вирішити будь-які життєві труднощі, тому продовжує бути надійною експерткою команди БФ «Схід SOS». Юристка мріє про завершення війни, щоб діти та майбутні покоління жили у вільній і мирній країні.
Для отримання безоплатної правової допомоги пишіть на електронну адресу [email protected] або телефонуйте з понеділка по суботу (8:00-18:00): 0 800 332 614.
Приймаємо звернення й у месенджерах:
+38 099 710 48 72 (вайбер)
+38 096 108 60 48 (телеграм)