EN

Оголошення прийому заявок на семінар «Непрямі методи надання соціально-психологічної допомоги ВПО»

Новини
26.01.2016
12540910_1128573220526442_8731916508267297378_n

БФ «Восток – SOS», в межах проекту «Перезавантаження», запрошує  спеціалістів, які працюють з ВПО: психологів, соціальних працівників, соціальних педагогів, волонтерів та студентів до участі у навчально-методичному семінарі «Непрямі методи  надання соціально-психологічної допомоги ВПО»

Мета семінару  –  ознайомити  учасників з досвідом  роботи   «Восток- SOS»  по наданню непрямої соціально-психологічної допомоги ВПО з метою їх  адаптації  до нових умов життя та інтеграції у громаду.

На семінарі учасники зможуть:

–  Ознайомитись с формою та методами роботи спеціалістів «Восток- SOS» в ході надання соціально-психологічної допомоги ВПО.

–  Отримати методичний посібник,  в якому будуть  представлені  авторські розробки  групових занятій спеціалістів організації по роботі з ВПО.

–   Обговорити  особливості  та складнощі соціально-психологічної роботи  з ВПО.

Семінар організовано за результатами  узагальнення досвіду  роботи з ВПО спеціалістів-психологів «Восток- SOS».

Сучасна Україна з проблемою збройного конфлікту  стикнулася вперше. На початку бойових дій багато установ та волонтерів почали надавати пряму психологічну допомогу, що дуже налякало та відштовхнуло людей через низьку культуру отримання психологічної допомоги.

«Ще з часів Радянського Союзу в Україні існує підмінне поняття: звернутися за допомогою, особливо до психолога,  це означає що ти психічно хворий. Люди часто плутають поняття професій «психолог» та «психіатр». Тому в своїй роботі психологи «Восток – SOS» використовують різні методи і форми роботи. Але за майже два роки роботи з вимушеними переселенцями проблема звернення за допомогою саме психологічною до сих пір актуальна, тому вони шукають нові методи. Враховуюче це, ми вирішили, що  з немотивованою аудиторією найкращим є використання саме непрямих форм роботи, як то: клуби, студії тощо- зазначає Світлана Тарабанова, координатор гуманітарного напрямку «Восток-SOS».

До участі у  семінарі  в першу чергу запрошуємо  психологів,   студентів, які  навчаються на останніх курсах психологічних факультетів і  готові до співпраці з «Восток-SOS» в Луганській або Донецькій областях.

Для участі потрібно заповнити анкету за посиланням: https://goo.gl/34NYly

Семінар відбудеться 20 лютого 2016
Участь у семінарі безкоштовна. Організатори беруть на себе зобов’язання компенсації проїзду (плацкарт жд, автобус від місця проживання до жд вокзалу і в зворотньому напрямку за наявності квитків) та харчування.

Заявки на участь приймаються до 15 лютого 2016 року до 24.00.

Подробиці та деталі за телефонами: 050 623 58 46, 093 537 04 53  – Світлана.
Семінар відбудеться в рамках ініціативи “Перезавантаження”: сприяння психологічній адаптації та соціальній інтеграції ВПО в Київській та Луганській областях» за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні (в межах Проекту «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні» ) та Уряду Японії.

Інші матеріали

Перейти до публікації Донати в дії: у листопаді БФ «Схід SOS» скерував понад 360 000 грн на устаткування геріатрій, в яких проживають евакуйовані
Донати в дії: у листопаді БФ «Схід SOS» скерував понад 360 000 грн на устаткування геріатрій, в яких проживають евакуйовані

Донати в дії: у листопаді БФ «Схід SOS» скерував понад 360 000 грн на устаткування геріатрій, в яких проживають евакуйовані

Перейти до публікації Документування SOS: історія військового з Вовчанська
Документування SOS: історія військового з Вовчанська

Документування SOS: історія військового з Вовчанська

Перейти до публікації Адвокаційник БФ «Схід SOS»: «Фонд дав змогу взяти участь у напрацюваннях, що стануть основою для вирішення болючих питань»
Адвокаційник БФ «Схід SOS»: «Фонд дав змогу взяти участь у напрацюваннях, що стануть основою для вирішення болючих питань»

Адвокаційник БФ «Схід SOS»: «Фонд дав змогу взяти участь у напрацюваннях, що стануть основою для вирішення болючих питань»

Скопійовано!