EN

ШКОЛУ-ВГОРУ: цифрові компетентності та психосоціальна підтримка

Завершений
Про проєкт

Проєкт «Школавгору» націлений реагувати на потреби в умовах повномасштабної війни, що проявляється у наданні якісних освітніх послуг та психосоціальної підтримки для освітян та адміністрацій шкіл.

Програма проєкту «Школу-вгору» розроблена міжнародними та українськими експертами, вчителями, тренерами та психологами і спрямована на розвиток цифрових компетентностей освітян та опанування ними засад психосоціальної підтримки учнів. У межах проєкту також передбачається оснащення шкіл технічними засобами для роботи.

Мета проєкту
  • Розвиток цифрових компетентностей вчителів закладів загальної середньої освіти, враховуючи особливості онлайн-навчання та надання освіти дітям з особливими освітніми потребами.
  • Підвищення кваліфікації студентів-психологів та шкільних психологів в сфері ґендерно зумовленого насильства, роботи з травмою та надання їм необхідного інструментарію для практичного втілення отриманих знань під час роботи з учнями.
  • Збільшення обсягу та якості психологічної підтримки дітей у ЗЗСО, залучених до проєкту.
  • Оснащення шкіл-учасниць проєкту технічними засобами та офіційним програмним забезпеченням.
  • Розвиток організаційної спроможності локальних партнерів проєкту.
Етапи проєкту

Збір та аналіз даних

Зібрано дані щодо стану цифрових компетентностей вчителів та психосоціальної підтримки учнів у залучених школах.

Навчання вчителів

Проведено тренінги для вчителів з використання сучасних цифрових рішень під час онлайн-навчання та з урахуванням специфіки інклюзивної освіти.

Підтримка психічного здоров’я учнів

Реалізовано ряд заходів, щодо підвищення кваліфікації шкільних психологів та залучених студентів психологічних факультетів ЗВО. Згідно з умовами проєкту, залучені учасники в подальшому мали застосувати отримані знання на практиці.

Оснащення технічними засобами

Школам-учасницям проєкту було надано необхідне обладнання та програмне забезпечення для ефективного проведення онлайн-навчання.

Донор

Гуманітарний Фонд для України (Управління ООН з координації гуманітарних справ в Україні / OCHA Ukraine)

Партнери проєкту

Основний партнер: MTÜ Mondo

Інші партнери: БФ «Справжні українці» та БФ «Щире серце»

Період

Січень – грудень 2023 року

Географія проєкту

Дніпропетровська, Львівська, Чернігівська, Житомирська та Луганська області України

Це був дивовижний тренінг, я дійсно в захваті від отриманих знань, навичок і тієї форми проведення тренінгу, яка залишила для мене прекрасний шлейф, який я переконана буде триматися довго-довго.

Ці 5 днів тренінгу – це ніби ковток позитиву, енергії та ідей! Все зрозуміло та доступно.

Неймовірно корисний тренінг! Продуктивна робота щодня дала мені масу позитивних емоцій у взаємодії з тренерами та колегами. Дякую за можливість бути у цьому проєкті!!!

У мене не вистачає слів, щоб висловити слова подяки! Дуже доброзичлива атмосфера, професійні тренери, комфортні умови для життя та роботи. Велика подяка всім причетним до цього неймовірного проєкту!

Чудовий, корисний і сучасний! Чудові тренери! Актуальні знання і корисні навички! Умови – супер! Щиро дякую!

Учасники проєкту

Донори

Перейти на сторінку донора United Nations OCHA

United Nations OCHA

UN OCHA координує глобальне реагування на надзвичайні ситуації, щоб врятувати життя та захистити людей у гуманітарних кризах, підтримує гуманітарні організації, щоб вони ефективно реагували на потреби людей, які опинились у кризових ситуаціях, розуміли й аналізували їхні потреби, а також мобілізували міжнародну допомогу.
Всі проєкти
Скопійовано!