EN

Розширення можливостей громадянського суспільства для ненасильницької трансформації конфліктів за участю державних суб’єктів

Активний
Про проєкт

Проєкт «Розширення можливостей громадянського суспільства для ненасильницької трансформації конфліктів за участю державних суб’єктів», що реалізується в межах програми Civil Peace Service, яка затверджена та фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

Мета проєкту

Програма Civil Peace Service (CPS) спрямована на підтримку ненасильницького врегулювання конфліктів, а також на зміцнення людей, ініціатив та організацій у постраждалих регіонах, які прагнуть миру та справедливості. CPS пропонує широкий спектр ресурсів, які оптимально поєднуються для досягнення максимальної ефективності. Ключовим елементом програми є тимчасове відрядження кваліфікованих міжнародних миротворців (IPW), які надають підтримку партнерським організаціям та ініціативам.

Основною метою проєкту є:

  • зменшення та попередження внутрішнього насильства в окремих регіонах України шляхом розробки та впровадження альтернативних моделей ефективного, ненасильницького врегулювання конфліктів.
  • надання громадянам можливісті та мотивацію діяти ненасильницькими методами, сприяючи пошуку стійких рішень для запобігання та трансформації конфліктів на місцевому рівні.
  • підтримка діяльності офіційних організацій, надаючи їм можливість висловлювати та відстоювати свої інтереси перед державними органами та іншими зацікавленими сторонами.

Особливий акцент робиться на зміцненні громадянського суспільства в країні, що постраждала від війни, шляхом активного співробітництва між партнерами та різними спільнотами. Це сприяє формуванню стійких соціальних змін через обмін знаннями та досвідом.

Складові проєкту
  • Тренінги для  активістів, соціальних працівників, психологів, людей, які у своїй професійній діяльності  спілкуються з людьми, що  постраждали  від агресії:

«Практична презентація посібника «Я можу». Як знайти опору в важкі часи».

Мета заходу: ознайомити  із посібником «Я можу», та навчити застосовувати ефективні методи самодопомоги у стресових ситуаціях, враховуючи принципи Somatic Experiencing.

«Практична презентація посібника «Я можу». Психологія спілкування в конфліктних ситуаціях».

Мета заходу: ознайомити  з основами психології спілкування в конфліктній ситуації, емоційного інтелекту.

  • Психологічні ресурсні зустрічі для підлітків
  • Ретрити для команди «Схід SOS»
  • Арт-терапевтичні зустрічі, як метод формування стресостійкості для внутрішньо-переміщених осіб та активістів
  • Група підтримки «Самодопомога в стресі»
Донори

Федеральне міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ)

KURVE Wustrow

Період

2020 – 2025 роки

Географія проєкту

Україна

Донори

Перейти на сторінку донора KURVE Wustrow

KURVE Wustrow

KURVE Wustrow – освітнє місце та місце зустрічей було засновано в 1980 році, які організовуються, щоб допомогти переконатися, що занепокоєння насильницькими та воєнними конфліктами, руйнуванням навколишнього середовища та соціальною несправедливістю можна перетворити на виважені ненасильницькі дії.
Всі проєкти
Скопійовано!