Оператор кол-центру Костянтин: «Наші голоси – перше, що чують люди, яким потрібна допомога»

До повномасштабного вторгнення Костянтин жив у Миколаєві. Був приватним підприємцем, мав невеликий сімейний бізнес зі продажу медичної техніки та товарів.

«Ми одразу почали допомагати місцевим лікарням. Були вкрай потрібні матеріали для поранених. Цим ми займалися деякий час. Передали все, що мали. Всі поставки тоді зупинилися», – поділився він.

Наприкінці березня 2022 року Костянтин виїхав до Ужгорода, де на нього чекала родина. У соціальних мережах почав шукати волонтерські групи, аби продовжувати допомагати постраждалим. В одній із них побачив оголошення Благодійного фонду «Схід SOS», а вже 13 квітня долучився до команди. 

«Наші голоси – перше, що чують люди, яким потрібна допомога. Оператори слухають і підтримують, надають комплексну допомогу та потрібну інформацію, приймають заявки на евакуацію тощо», – поділився Костянтин. 

Крім того, кол-центр займається систематизацією та обробкою даних. Команда телефонує людям, які отримали допомогу, аби зібрати зворотній зв’язок і покращити результати фонду. 

«Головне в діяльності – не втрачати емпатії. Оператори отримують багато дзвінків і чують чимало історій, намагаються допомогти кожному. Найважливіше – вислухати та щиро підтримати», – зауважив спеціаліст.

Найбільше Костянтин запам’ятав дзвінок жінки, яка просила евакуювати з міста Бахмут її маму, якій 91 рік. 

«Жінка не наважувалася на евакуацію. Боялася, що не переживе дорогу, а донька не могла її вмовити. Я спілкувався з ними щодня упродовж тижня. Коли жінка старшого віку детально дізналася про процес евакуації – дала згоду. Після возз’єднання вони зателефонували з Київського вокзалу та повідомили, що все добре. Я був дуже радий», – зізнався він. 

Наразі Костянтин є менеджером з постачання у відділі закупівель БФ «Схід SOS», проте з теплом згадує період, коли був частиною команди кол-центру. Чоловік мріє про перемогу України, планує розвивати її та будувати краще майбутнє. 

Нагадаємо, від початку повномасштабного вторгнення команда кол-центру БФ «Схід SOS» опрацювала понад 500 000 звернень. Оператори та операторки приймають заявки на евакуацію, надають інформаційні послуги та правові консультації.
Раніше ми розповідали про Марину Лемешко, яка виїхала з окупації та почала допомагати людям в команді кол-центру.

Інші матеріали

Перейти до публікації У грудні мобільні бригади БФ «Схід SOS» надали 186 консультацій у транзитному пункті в Павлограді
У грудні мобільні бригади БФ «Схід SOS» надали 186 консультацій у транзитному пункті в Павлограді

У грудні мобільні бригади БФ «Схід SOS» надали 186 консультацій у транзитному пункті в Павлограді

Перейти до публікації У грудні психологи та соціальні працівники БФ «Схід SOS» надали 147 консультацій у Павлограді
У грудні психологи та соціальні працівники БФ «Схід SOS» надали 147 консультацій у Павлограді

У грудні психологи та соціальні працівники БФ «Схід SOS» надали 147 консультацій у Павлограді

Перейти до публікації Успішний старт у підприємництві: в Харкові та Запоріжжі відбулися курси «Основи бізнесу» від БФ «Схід SOS»
Успішний старт у підприємництві: в Харкові та Запоріжжі відбулися курси «Основи бізнесу» від БФ «Схід SOS»

Успішний старт у підприємництві: в Харкові та Запоріжжі відбулися курси «Основи бізнесу» від БФ «Схід SOS»

Скопійовано!