EN
Всі напрями

Евакуація

Активний

Мета

Допомагаємо виїхати зі прифронту сім’ям із дітьми та самотнім, представникам маломобільних груп і людям з інвалідністю, а також особам із домашніми улюбленцями. Cупроводжуємо під час пошуку тимчасового місця проживання, заселяємо в заклади з постійним наглядом або допомагаємо дістатися близьких.

Досягнення в цифрах

88 000+
евакуйованих зі прифронту
від 2022 року
12 200+
евакуйованих представників маломобільних груп населення
24
людини в команді
6
областей, з який рятуємо цивільних
11
автівок задіяні для
порятунку
Перейти до проєкту Інтегроване гуманітарне реагування для постраждалих від конфлікту громад в Україні
Інтегроване гуманітарне реагування для постраждалих від конфлікту громад в Україні

Інтегроване гуманітарне реагування для постраждалих від конфлікту громад в Україні

Надання допомоги в екстреному переселенні тим, хто тікає з постраждалих від війни та окупованих росією територій України, підтримка відновлення постраждалих від війни громад через ремонт пошкоджених будинків.
Активний
Перейти до проєкту Пункти обігріву та евакуація: надання допомоги постраждалому населенню України
Пункти обігріву та евакуація: надання допомоги постраждалому населенню України

Пункти обігріву та евакуація: надання допомоги постраждалому населенню України

Метою цього проєкту є забезпечення комплексної допомоги та захисту громадян, які постраждали внаслідок російської агресії в Україні. Проєкт включає широкий спектр заходів, спрямованих на підтримку людей у надзвичайних ситуаціях, включно з облаштуванням безпечних просторів, юридичною та гуманітарною допомогою, а також евакуацією з зон бойових дій.
Завершений
Перейти до проєкту Евакуація вразливих цивільних осіб із районів, уражених гуманітарною кризою, та підтримка потреб ВПО в Україні
Евакуація вразливих цивільних осіб із районів, уражених гуманітарною кризою, та підтримка потреб ВПО в Україні

Евакуація вразливих цивільних осіб із районів, уражених гуманітарною кризою, та підтримка потреб ВПО в Україні

Надання допомоги в евакуації вразливих верств населення, враховуючи людей похилого віку, людей з інвалідністю, жінок та дітей, з районів, що зазнають серйозної гуманітарної кризи на сході, півночі та півдні України, до більш безпечних регіонів. Забезпечення процесу відновлення місць компактного проживання (МКП) та розподіл продуктів харчування і непродовольчих товарів у МКП.
Завершений

Відео

Діяльність евакуаційної команди БФ «Схід SOS» на YouTube-каналі «Міста сили»

Команда

Команда зі 24 осіб сформувалася як реакція на повномасштабне вторгнення рф. Нині фонд реалізує повний цикл порятунку: від прийому заявки до створення гідних умов у безпечному місці. Евакуюємо всіх, зокрема й представників маломобільних груп населення, людей з інвалідністю, осіб старшого віку, багатодітні родини та власників домашніх тварин. 

Ми отримуємо запити щодня, регулярність залежить від ситуації на фронті. Допомагаємо в Донецькій, Запорізькій, Херсонській, Дніпропетровській і Сумській областях. Евакуація відбувається централізовано та адресно.

Команда надає тимчасовий прихисток, допомагає відновити документи та отримати медичний догляд. Знаходимо можливості для постійного розміщення в гідних умовах не лише в Україні, а й за кордоном. 

Евакуація | БФ «Схід SOS», картинка №1

Історія

2022

Рік створення напряму. Тоді ми почали проводити адресну та централізовану евакуацію зі прифронтових територій. Бригади рятували людей з інвалідністю, родини з дітьми та самотніх, а також тих, хто виїжджав із домашніми улюбленцями. 

2023

Від червня команда БФ «Схід SOS» щодня зустрічала українців і українок поблизу пункту пропуску на Сумщині, що межує з кордоном рф – єдиного гуманітарного коридору, яким із ТОТ можна потрапити на підконтрольну територію.

Бригади фонду врятували зі прифронтових і деокупованих територій більше ніж 80 000 осіб, зокрема й понад 10 000 людей з інвалідністю та представників маломобільних груп населення.

2024 -дотепер

Евакуаційні бригади продовжили рятувати тих, хто виїжджає з ТОТ, допомагати виїхати з небезпеки представникам маломобільних груп населення та людям з інвалідністю. 

Фотографиня з Канади Медісон Тафф створила короткометражний фільм про день із життя евакуаційника фонду.

20-хвилинний документальний фільм «З ланцюга випав дім», про евакуацію БФ «Схід SOS», створений Олександрою Малою та Катериною Нікітенко,  отримав ґран-прі в номінації «Кінороботи» на XXI Всеукраїнському фото- і кінофестивалі «Осінні барви Буковини – 2024». Фільм висвітлює евакуацію людей з інвалідністю та представників маломобільних груп населення зі прифронтових територій, а також детально показує виклики війни.

Звертайтеся за телефонами кол-центру, щоб захистити життя. За останні роки ми допомагали виїжджати з небезпеки великим сім’ям, людям з інвалідністю, особам старшого віку, власникам тварин. Наш пріоритет – порятунок. Вас не покинуть, ми допоможемо самотнім людям з інвалідністю з розміщенням у шелтерах, прихистках і геріатричних центрах.

Координатор напряму евакуації Ярослав Корнієнко

Контакти

Записуйтеся на евакуацію за телефоном кол-центру, що працює з понеділка по суботу (8:00-18:00): 0800 332 614 
Отримати консультацію можна й у месенджерах:

+38 099 710 48 72 (вайбер)

+38 096 108 60 48 (телеграм)

Галерея

Скопійовано!