EN

Відома канадська фотографиня Медісон Тафф показала світлини з евакуаційної місії БФ «Схід SOS» 

Новини
12.12.2024

4 місяці поспіль триває активна фаза евакуації зі Покровського напрямку. За цей час екіпажі Благодійного фонду «Схід SOS» врятували понад 700 людей, більшість із них – особи з інвалідністю та люди старшого віку. 

Кожна історія порятунку закарбовується в пам’яті. Завдяки відважним журналістам і фотографам ми можемо показувати світу ці процеси, адже команда рятує з-під обстрілів людей, які не можуть самостійно виїхати. Під час чергової місії до нас приєдналася фотографиня з Канади Медісон Тафф. За час повномасштабного вторгнення вона понад 20 разів долучалася до наших місій на Харківщині, Донеччині та Сумщині.

Цього разу Едурд Скорик і Роман Бугайов врятували 3 жителів Донеччини – жінок віком 83 та 65 років, які не можуть самостійно ходити, а також 71-річного чоловіка, який має параліч і труднощі з мовленням.

«Коли я повертаюся до Донецької області, вона перетворюється на другий дім. Кожна евакуація здається особистою, наче допомога власній родині. Важливо все: досвід, команда, люди, яким ми допомагаємо. Цими історіями варто ділитися», – переконана фотографиня.

На початку 2024 року Медісон презентувала короткометражний фільм про день із життя евакуаційника фонду Влада Поянського. Крім того, її фото про БФ «Схід SOS» перемогло в конкурсі від USAID. Напрацювання талановитої фотографині також представлені в межах виставки «Хроніки евакуації». 

Наша команда дякує Медісон Тафф за сміливість, підтримку та готовність завжди бути поруч у важливі для команди миті. Продовжуємо допомагати разом!

Інші матеріали

Перейти до публікації Професійні курси та бізнес-тренінги у безпечних просторах «Затишно space»
Професійні курси та бізнес-тренінги у безпечних просторах «Затишно space»

Професійні курси та бізнес-тренінги у безпечних просторах «Затишно space»

Перейти до публікації Щорічне опитування щодо стану локалізації в Україні за 2024 рік
Щорічне опитування щодо стану локалізації в Україні за 2024 рік

Щорічне опитування щодо стану локалізації в Україні за 2024 рік

Перейти до публікації Дорожня карта та брошури щодо протидії гендерно зумовленому насильству
Дорожня карта та брошури щодо протидії гендерно зумовленому насильству

Дорожня карта та брошури щодо протидії гендерно зумовленому насильству

Скопійовано!