Відбувся Форум для директорів шкіл проєкту «Школу-вгору»
25 листопада 2023 року в Освіторія Хаб відбувся Форум для директорів шкіл проєкту «Школу-вгору», що зібрав понад 30 учасників і учасниць.
Це був завершальний захід проєкту цьогоріч.
Ми запросили керівників і керівниць закладів, аби підбити підсумки участі у проєкті, послухати виступи фахівців галузі й отримати відповіді на актуальні запитання щодо функціонування та розвитку ЗЗСО.
- Лілія Гриневич, екс-міністерка освіти і науки України, розповіла про впровадження та функції НУШ в умовах воєнного стану.
- Станислав Федоров, директор Ірпінський ліцей 3, поділився досвідом розвитку закладу під час війни.
- Тетяна Вакуленко – директорка Український центр оцінювання якості освіти. Вона презентувала особливості Національного мультимедійного тесту для вступників 2024 року.
- Марія Чєрнова – керівниця відділу партнерств у «EdEra». Її виступ «Чи змінить ШІ українську школу?», допоміг учасникам і учасницям дізнатися про використання штучного інтелекту.
Ми пішли вгору після участі. Ми навчаємося дистанційно, тож нам допомогли ті інструменти, які дав проєкт. Це допомогло зробити навчання не лише якісним, а й цікавим та легким. Навчати дітей дистанційно важко, не всі вчителі готові до цього. Результат – вдячні батьки, задоволені та щасливі діти.
Директорка Марганецького ліцею №3 Юлія Лукʼяненко
Участь у такому проєкті – це як виграти мільйон у лотерею. Ми потерпали від дистанційного навчання. Спочатку пандемія, а потім – повномасштабна війна. На другий рік війни опускалися руки, все відбувалося дистанційно. Проєкт «Школу-вгору» подарував крила. Було враховано все: робота з покращенням психологічного стану учнів і педагогічного колективу, який опанував цифрові технології. Той, хто віддає – наповнює долоні, а той, хто отримує – серце.
Директорка Павлоградського міського ліцею Юлія Котенко
Команда проєкту «Школу-вгору» надихається кожним відгуком і співпрацею. Ми продовжуємо працювати, аби підтримувати українських школярів і посилювати заклади освіти.
Нагадаємо, у проєкті «Школу-вгору» беруть участь освітяни з 35 українських шкіл Дніпропетровщини, Львівщини, Чернігівщини, Житомирщини та Луганщини. Вони відвідали фахові тренінги та здобули навички психосоціальної підтримки. Також проєкт спрямований на супервізійну підтримку педагогів, надання технічного та програмного забезпечення закладам освіти.
Ініціатива впроваджується БФ «Схід SOS» (Восток SOS) у партнерстві з естонською організацією MONDO в Україні, регіональними партнерами з Житомирської та Львівської областей, за підтримки Гуманітарного Фонду для України/Управління ООН з координації гуманітарних справ / OCHA Ukraine.