Тримай баланс: або як відпочивати корисно разом
Вже наступного понеділка 29 червня в затоці Верблюд на Оболоні стартує соціальний проект благодійного фонду «Восток СОС» – «Тримай баланс». Метою проекту є інтеграція вимушених переселенців в спільноту м. Києва через спільний відпочинок, що сприятиме зниженню напругу в суспільстві спричиненою перенаселенням регіону. Наступні заходи відбуватимуться кожної неділі протягом липня.
До участі запрошуються сім’ї з дітьми вимушено переміщених осіб та місцевих мешканців Києва.
Що відбуватиметься протягом заходів?
Навчання керувати катамаранами та потім невеликі змагання. Проходження невеликої смуги перешкод командою з 4 чоловік дає змогу навчитися розподіляти зусилля та вправно керувати плавзасобом разом.
Для малюків та тих хто не готовий для такого екстремального відпочинку на березі працюватимуть аніматори. Мами зможуть отримати рекомендації від спеціалістів.
«Це по перше, дуже цікавий процес здатний підняти настрій та настроїти на позитив будь яку людину, допоможе відволіктись від поганих думок та настроїтись на позитивний лад. По-друге, поки частина групи маневруватиме на воді, інші, на березі, разом із спеціальним аніматором гратимуть в ігри. І звісно не обійдеться без смачного куліша.- якщо коротко резюмує Світлана Тарабанова, координатор гуманітарного напрямку БФ «Восток СОС»
Як потрапити на заходи?
Зателефонувати за номером телефонів: 0509826870, 0935370453
Записатися по он-лайн формі на сайті east-sos.org
Заходи реалізовуватимуться Благодійною організацією «Благодійний фонд Восток-СОС» в рамках інформаційної кампанії «Ми різні, ми разом» започаткованої ГО «Інтерньюз-Україна» за підтримки Програми Матра Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів в грудні 2014 року. Основна ідея проекту – сприяти єдності країни через інтеграцію вимушених переселенців до місцевих громад, а також створити умови для майбутньої реінтеграції нині окупованих територій. Для досягення цього проект має такі завдання: через матеріали про життя вимушених переселенців в регіональних містах показати роль волонтерів в інтегруванні переселенців, дати можливість висловитися корінним жителям та переселенцям; прослідкувати зміни, розглянути та розвінчати стереотипи, побудовані російською пропагандою; показати, що Україна єдина, незважаючи на відмінності.
У співпраці з журналістами центральних та регіональних ЗМІ було вироблено ряд матеріалів, які можна переглянути на сайті «Інтерньюз-Україна».