EN

Навчання посиленню спроможності громад Луганщини на лінії розмежування

Новини
20.05.2020
Навчання посиленню спроможності громад Луганщини на лінії розмежування | БФ «Схід SOS», картинка №1

Відбулась третя дистанційна сесія навчально-практичного курсу «ГУРТОМ»: «Посилення спроможності самоврядування у прифронтових населених пунктах Луганської області».

19 травня 2020 року, представники та представниці 12-ти громад Луганської області, взяли участь в онлайн колі.

В умовах карантину найбільше відчувається нестача живого спілкування. Але ми тримаємось та адаптуємося до викликів сучасного світу все більше. 

На цей раз до команди тренерів доєднались колеги з Польщі та Словаччини, це Zenon Kolodiy – експерт Гельсінського фонду з прав людини (Польща) та Samuel Goda – проектний менеджер Словацької асоціації зовнішньої політики. Які розповіли про досвід своїх країн. Про структуру управління громадою, співпрацю громадянського суспільства та влади. 

А експерт з України – Олександр Солонтай, розповідав про розподіл громадськості на платників і неплатників податків. Приводив конкретні приклади на громадах Луганщини. Аналізував попереднє домашнє завдання та задавав наступне. 

В навчально-практичному курсі беруть участь представники та представниці таких громад:

  • смт. Станиця Луганська/
  • село Сотенне, Станично-Луганський району 
  • с. Нижньотепле, Станично-Луганський район,
  • смт. Петропавлiвка,Станично-Луганський район
  • село Комишне, Станично-Луганський район
  • смт. Новоайдар
  • село Співаківка, Новоайдарський район, 
  • село Трьохізбенка, Новоайдарський район,
  • місто Щастя Новоайдарський район
  • місто Попасна
  • м.Золоте Попаснянський району 
  • місто Гірське Попаснянський району 

Нагадаємо, що проект передбачає серію тренінгів та дистанційні навчальні сесії для керівництва і працівників місцевих органів влади, а також представників громадянського суспільства з 12 прифронтових населених пунктів Луганської області. Під час курсу учасники отримають знання про структуру, повноваження та обов’язки місцевого самоврядування і державних органів, верховенство права та належне управління, компетенції ефективного спілкування між державними чиновниками та місцевим громадянським суспільством. Крім того, у рамках проєкту посадовці органів місцевого самоврядування у співпраці з представниками громадянського суспільства та активістами працюватимуть над розробкою стратегій сталого розвитку східних регіонів України під керівництвом та наглядом експертів проєкту.

Дистанційна сесія відбулась в рамках проєкту “Посилення спроможності самоврядування у прифронтових населених пунктах Луганської області”, який  реалізується Благодійним фондом Восток SOS при підтримці Міжнародного Вишеградського Фонду та Міністерства закордонних справ Республіки Корея.

Контакти: 
+38 099 078 4 666
[email protected]

Навчання посиленню спроможності громад Луганщини на лінії розмежування | БФ «Схід SOS», картинка №5

Інші матеріали

Перейти до публікації Заява громадських організацій України про неможливість проведення демократичних виборів без сталого миру
Заява громадських організацій України про неможливість проведення демократичних виборів без сталого миру

Заява громадських організацій України про неможливість проведення демократичних виборів без сталого миру

Перейти до публікації За підтримки БФ «Схід SOS» представники 10 неурядових організацій відвідали дводенний тренінг зі стратегічного планування
За підтримки БФ «Схід SOS» представники 10 неурядових організацій відвідали дводенний тренінг зі стратегічного планування
 08.02 – 09.02.2025

За підтримки БФ «Схід SOS» представники 10 неурядових організацій відвідали дводенний тренінг зі стратегічного планування

Перейти до публікації Російські злочини проти українських дітей – глобальна загроза майбутньому поколінню українців
Російські злочини проти українських дітей – глобальна загроза майбутньому поколінню українців

Російські злочини проти українських дітей – глобальна загроза майбутньому поколінню українців

Скопійовано!