Успішна реалізація проєкту: Швидка онлайн-допомога на лінії розмежування
В період квітень – червень 2020 року команда психологічного напрямку активно працювала над проєктом. Розробляла освітню програму, залучала цікавих спікерів, спілкувалась з учасниками. Хочемо поділитися нашими досягненнями, та розказати трохи більше про успішно реалізований проєкт “Швидка онлайн-допомога мешканцям прифронтових територій сходу України в умовах пандемії COVID-19”.
Початок і сама реалізація проєкту у квітні, збіглася з самими нестабільними й складними моментами пов’язаними з ситуацією поширення пандемії COVID-19 в Україні, та карантинними обмеженнями до якого наше суспільство на жаль, не було готове, як фізично так і морально-психологічно. Така невизначеність і нестабільність могли додати негативного впливу на психологічний стан людей, особливо тих, хто постійно знаходиться в ситуації хронічного стресу, проживаючи на лінії розмежування сходу України.
Наші 8 тематичних онлайн зустрічей запам’яталися доброзичливою та теплою атмосферою, навчанням й навичками того, як можна найкращим чином справлятися зі складними переживаннями, де і як шукати правдиву інформацію, як підтримувати себе і своїх близьких, бути усвідомленими й більш стійкими в умовах кризи, та подіями які настільки швидко змінюються.
За час нашого проєкту, ми реалізували такі тематичні онлайн-семінари:
- Критичне мислення в епоху кризи
- Методи арттерапія в подоланні кризи
- Дистанційка чи Карантин з користю?
- Як мені справлятись з наслідками від Covid-19?
- Підтримка та навчання в умовах самоізоляції
- Як знайти спокій між зараз та майбутнім?
- Кінотерапія: аналіз фільму «Біллі Елліот»
- #НеВедуся на пропаганду: Як розпізнавати маніпуляції та залишатися медіаграмотним
Понад 300 учасників взяли участь в онлайн семінарах, а 70 звернулись також на онлайн психологічні консультації.
Найголовніше, проєкт передбачав активну взаємодію і підтримку від наших друзів й волонтерів з різних міст та навіть країн. Партнерами стали відомі українські громадські організації та ініціативи.
Так само в рамках нашого проєкту вийшло приділити увагу і підтримати медиків Луганської області міста Рубіжне, забезпечивши їх засобами індивідуального захисту. Було надано 8 багаторазових комбінезонів індивідуального захисту.
Проєкт “Швидка онлайн-допомога мешканцям прифронтових територій сходу України в умовах пандемії COVID-19” відбувся за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.
Команда Восток SOS піклується про ваше психологічне здоров’я.
Телефон психологічної допомоги “Довіра”.
+38 050 699 84 85
Восток SOS – Допомагаємо Разом!