Історії сходу: історія Тетяни з Донеччини
36-річна Тетяна з міста Гірник Донецької області. Жінка евакуювалась разом з трирічним сином, чоловіком та батьками. Родина прийняла таке рішення через загострення бойових дій та постійні ворожі обстріли.
Стало дуже гучно. Дитина нікуди не могла виходити, дитячий майданчик, що перебував поруч з домом, також часто обстрілювали. Крім цього, від квітня ми жили без води та за тиждень перед нашою евакуацією не стало світла.
Тетяна
Виїхати родині допомогла поліція. Спочатку евакуювали до міста Курахове, і в той же день волонтери відвезли до транзитного пункту в Дніпропетровській області.
27 серпня ми дісталися транзитного пункту, де пробули 3 дні. Далі евакуаційники Благодійного фонду «Схід SOS» допомогли нам виїхати на вокзал міста Дніпро, звідки ми направились до міста Умань.
Тетяна
В Умані родина знайшла квартиру, крім цього жінка має пропозиції щодо роботи. За фахом Тетяна неонатолог (ред. неонатолог – це дитячий лікар, що працює у відділеннях для недоношених і новонароджених дітей в лікувальних стаціонарах і пологових будинках). Працювала в пологовому будинку міста Селидове.
14 лютого цього року в нашу лікарню прилетіла ворожа ракета. Загинула вагітна жінка, також в дитячому відділенні загинула мати з дитиною.
Тетяна
Тетяна залишилась без роботи, як і її чоловік. Він працював на шахті, що також зруйнувала російська ракета. На щастя, в той час шахтарів не було на робочому місці.
Під час евакуації наш фонд підтримав родину продуктовими наборами.
Вкотре нагадуємо, що вчасна евакуація рятує життя. Збережіть себе та рідних!
Допомога евакуйованим надається у межах проєктів «Продовольча безпека, евакуація та правова підтримка постраждалих від агресії рф в Україні» за підтримки Diakonie Katastrophenhilfe.
Від 24 лютого 2022 року разом з партнерами ми врятували з прифронтових і деокупованих територій більш ніж 86 000 осіб, зокрема й понад 11 200 людей з інвалідністю та представників маломобільних груп населення.
Записатися на евакуацію можна від понеділка по суботу за номером кол-центру: 0800 332 614 (8:00-18:00).
Консультуємо й у месенджерах:
+38 099 710 48 72 (вайбер)
+38 096 108 60 48 (телеграм)