Дорожня карта та брошури щодо протидії гендерно зумовленому насильству
Уже 2 роки мережа безпечних просторів «Затишно space» залишається місцем підтримки, допомоги та розуміння для постраждалих від гендерно зумовленого насильства. Це індивідуальне та групове консультування з психологами, кейс-менеджерками, соцпрацівницями та юристками. Ми забезпечуємо повний супровід у подоланні життєвих труднощів для тих, хто звернувся.
Ділимося напрацюваннями спеціалістів мережі, які стануть корисними для жінок та дівчат, що прагнуть якісних змін у житті. Це два типи інформаційних матеріалів для тих, хто хоче вийти з відносин, що загрожують фізичному та психологічному здоровʼю й потребують допомоги спеціалістів.
Брошура «Безпека для кожної. Як розпізнати насильство та наважитися на зміни» створена для того, щоб допомогти побачити тривожні сигнали та зрозуміти, коли варто діяти.
В ній ви зможете дізнатись про:
- фізичний, психологічний, економічний та сексуальний прояв насильства й розʼяснення на життєвих прикладах
- те, як виправдовують насильство
- контакти та організації, куди можна звернутись по допомогу
Ознайомитися та поширити інформаційні брошури з контактами просторів можна у Вінниці та Миколаєві.
На додаток до брошури залишаємо дорожню карту «Безпека для кожної. Як діяти, якщо ви пережили насильство». У ній зібрана покрокова інструкція для тих, хто прагне вирватися з кола гендерно зумовленого насильства та допомогти зробити це іншим, зокрема:
- контакти служб підтримки
- як діяти в критичних ситуаціях та забезпечити власний захист від гендерно зумовленого насильства
- юридичні рекомендації, щодо прав та можливості в отриманні правової допомоги
- психологічну підтримку у вашому місті
Більше інформації шукайте в дорожніх картах Вінниці та Миколаєва. Також тут ви знайдете контакти установ України, що надають допомогу постраждалим від ГЗН.
Важливо знати, що ви не самотні, й існують ресурси, які можуть допомогти вам знайти безпеку та підтримку.
Простори психосоціальної та юридичної підтримки «Затишно spасe» діють в Миколаєві, Черкасах, Кропивницькому, Вінниці, Запоріжжі та Харкові, їхні контакти можна знайти за посиланням.
Інформаційну брошуру з контактами безпечного простору у м. Миколаїв можна завантажити за посиланням
Інформаційну брошуру з контактами безпечного простору у м. Вінниця можна завантажити за посиланням
Дорожню карту з контактами установ, де отримати допомогу в Україні (зокрема у м. Миколаїв) можна завантажити за посиланням
Дорожню карту з контактами установ, де отримати допомогу в Україні (зокрема у м. Вінниця) можна завантажити за посиланням
Інформаційну кампанію реалізував БФ «Схід SOS» у межах проєкту «Психосоціальна підтримка жінок, дівчат та персоналу програми», що є частиною ініціативи «Point 7» («Сприяння соціальній згуртованості в Україні»).